Moja satnica (0)
CON: satnica i rezervacija besplatnih ulaznica
CON konferencija zakazana je za 17. i 18. decembar u OPENS-u, SKCNS Fabrici i u klubu Tunel.
Za celokupnu satnicu skrolujte ispod ovog teksta.

Panelima ćete moći da prisustvujete preko dana u OPENS-u, koncerti su zakazani za večernje časove u SKCNS Fabrici, dok nas u subotu uveče u klubu Tunel očekuje i žurka.

Ulaz na CON je slobodan, ali je neophodno rezervisati besplatne ulaznice.

Da biste osigurali svoje mesto na CON-u potrebno je da na office@cinemacity.org pošaljete e-mail sa imenom, prezimenom, brojem telefona i da napišete za koji deo CON-a ste zainteresovani:

Konferencija (Opens) - 1. dan
Konferencija (Opens) - 2. dan
Muzički program (Fabrika) - 1. dan
Muzički program (Fabrika) - 2. dan
Žurka (Klub Tunel) - nema besplatnih ulaznica, osim za učesnike panela i bendove

Jednim mejlom možete osigurati maksimalno dve besplatne ulaznice. 

Preuzimanje rezervisanih ulaznica: 

• Muzički program 17. decembra: Svi koji su se prijavili do 14. decembra u 15 sati, ulaznice možete preuzeti 17. decembra u SKCNS Fabrika od 12 do 21 sat. Kapacitet je popunjen, ali postoji mogućnost za veoma limitiran broj ulaznica na licu mesta.
• Muzički program 18. decembra: Ulaznice možete preuzeti u subotu od 12 do 21 i u nedelju od 18 do 21 sat, u SKCNS Fabrika. 
• Paneli 17. decembra: istog dana od 13 sati u Opensu
• Paneli 18. decembra: 17. decembra od 13 sati i 18. decembra od 9 do 15 sati u Opensu


SATNICA:


Subota 17. decembar

OPENS
 
14.00 Uvodno predavanje: Značaj umrežavanja u kontekstu Evrope danas
Holger Jan Schmidt - Generalni sekretar evropske festivalske asocijacije "Yourope" (Ger)
 
15.00  "Yourope" presents: Festivalski panel
 Márk Bóna - menadžer i buker Sziget, Volt Festival, Balaton Sound (Hu)
 Ognjen Tomašević - Exit Festival (Ser)
 Zoran Vulović - CEO Arsenal fest (Ser)
Zlatana Pavlović - CEO Lovefest (Ser)
Vlada Janjić - Apgrade Festival (Ser)
 moderator: Holger Jan Schmidt (Ger)
 
16.00 Biti poseban, biti slobodan, biti samo svoj
Tomaš Horvat i Daniel Jovanović - Malomfest (Ser/Hu)
 Aleksandar Carić Car - Festival uličnih svirača (Ser)
 Mata Csaba - Ozora Festival (Hu)
 Dimitrije Jelić - Time Code (Ser)
 Katarina Vlasak - Illusions (Ser)
 moderator: Maja Cvetković (Ser)
 
17.00 Love it live
 Milan Rakić - SKCNS Fabrika (Ser)
 Predrag Ivanović - Klub Elektropionir (Ser)
Dragan Ambrozić - Dom Omladine Beograd (Ser)
 Zoltan Lengyel - Grand Cafe (Hu)
 Kornel Šeper - Močvara (Hr)
 moderator: Branka Glavonjić (Ser)
 
18.00 Lets go on a tour
Sara Gigante - Charm Music-a za Srbiju i Hrvatsku (Hr)
 Vladica Radević - Skymusic (Ser)
 Drago Vukelić - osnivač BSH events (Hr)
 Zoran Vulović - Long Play (Ser)
 Gane Pecikoza - GMR (Ser)
 moderator: Dragan Ambrozić (Ser)

19.00 Nightclubbing
 Ana Veliki - Barutana/Blender/Central Dance Event (Ser)
Aldo Stošić - umetnički direktor Noa Beach Club (Hr)
 Stefan Rončević Runy - Klub Tunel (Ser)
 Petar Petrović aka Klaus - Klub Diamond na Krku (Ser/Hr)
 Branislav Jovančević - klub Dragstor (Ser)
 moderator: Igor Puljić Pookie (Ser)

 
20.00 Film: making of Rivers to Communities
 
SKCNS Fabrika

20.00 Testet ölt (Ser)
21.00 Lucy Dreamin'(Hu/Ser)
22.00 Artan Lili (Ser)

Klub Tunel
 
01.00 Tapan (Ser)
03.00 Runy (Ser)


Nedelja 18. decembar

OPENS
 
9.00 R2C rezime projekta (panel R2C partnera)
 Cinema City (Ser)
 Pro Progresione (Hu)
 DDTG (Hu)
 Grand Cafe (Hu)
 Kulturanova (Ser)
 
10.00 Art bioskopi - zašto su nam potrebni (više nego ikad)?
 Eva Demeter - direktorka Alexandre Trauner ART/Film Festivala (Hu)
 Marijana Bošnjak- Kino Urania (Hr)
 Miloš Pušić - Akademija umetnosti Novi Sad (Ser)
 moderator: Miloš Ignjatović (Ser)

11.00 Vizuelna umetnost u javnom prostoru i na open air festivalima
 Ivan Gračner (Ser)
Arpad Slančik (Ser/Hu)
 Pijanista (Ser)
 Incredible Bob (Ser)
 moderator: Aleksandar Gligorijević (Ser)

12.00 Art, Science and Society: Female Perspective
 Tijana Palkovljević Bugarski - Galerija Matice Srpske (Ser)
 Prof. dr Snežana Smederevac - Odsek za psihologiju, Filozofski fakultet, Univerzitet u Novom Sadu (Ser)
 Nora Pinter - head of partnership Sziget Cultural Management (Hu)
 moderator: Milan Šarić - novinar Euronews-a (Ser)
 
13.00 Burn out sindrom
 Franja Santo - Exit, Tmrw Conference (Ser)
 Ana Veliki - Barutana/Blender/Central Dance Event (Ser)
 Jelena Kosovac - Bloom (Ser)
Dejan Ćirjaković - dramski pisac, muzičar, glumac (Ser)
Boris Popov - psiholog (Ser)
 moderator: Miloš Ignjatović (Ser)
 
14.00 Sinergija: Sponzorstva kulturnih događaja
 Franja Santo - Exit, Tomorow konferencija (Ser)
 Ana Smileska - Marketing menadžer Bambi (Ser)
 Uroš Mitrović - event menadžer Heineken (Ser)
 Nora Pinter - head of partnership Sziget Cultural Management  (Hu)
Vukašin Tanurdžić - direktor Kuća čuvarkuća (Ser)
 moderator: Dušan Kuzmanov - Levant (Ser)
 
15.00 Music artist panel
 Bojan Slačala - Artan Lili (Ser)
 Dr Marias - Tudosok (Hu)
 Dejan Vučetić Vuča - Darkvud Dab, Mini Linija (Ser)
 Zoltan Lengyel - Lucy Dreamin' (Hu/Ser)
Marko Grabež - KOIKOI (Ser)
 moderator: Ivan Milivojev
 
16.00 Finale svetskog prvenstva u fudbalu (prenos)
   
SKCNS Fabrika

20.00 Bolesna štenad(Ser)
21.00 Tudosok (Hu)
22.00 Dejan Vučetić Vuča - Darkvud Dab, Mini Linija - DJ Set (Ser)
23.00 KOIKOI (Ser)